Informačný systém QI

Moduly QI
 

Riadenie firmy

QI ponúka všetky nástroje podporujúce riadenie organizácie. Má zabudované projektové aj procesné riadenie, ktoré uplatníte pri všetkých činnostiach od výroby cez obchod až po sledovanie kapacít zamestnancov. Všetky dáta sú prepojené aj s ekonomickou agendou, vďaka tomu je firmu možné viesť z jediného počítača. Informáciejednoducho vyhodnotíte pomocou nástroja Business Intelligence, lepšie rozpoznáte rizikové faktory a rýchlejšie zareagujete na nepredvídané situácie.

Obchod a CRM

Všetky informácie súvisiace s obchodom a skladmi máte po ruke na jednom mieste. QI umožňuje tvoriť dokumenty spojené s pohybom tovaru alebo prenášať obsah z existujúcich dokladov do nasledujúcich (napríklad z objednávky do faktúry). Všetko je možné vytvárať v rôznych dokladových radoch, menách a jazykoch. QI ďalej ponúka tvorbu štatistík, cien, zliav a prirážok aj zaraďovanie partnerov do dílerských kategórií či trhových segmentov.

Výroba

Venujete sa strojárenstvu, potravinárstvu alebo elektrotechnike? QI je vhodné pre všetky spoločnosti so sériovou aj zákazkovou výrobou. Súčasťou je nástroj pre pokročilé plánovanie výroby APS, ktorý automaticky zostavuje rôzne typy plánov a výhľadov. Všetko zároveň vyhodnocuje. QI tiež podporuje metódy MRP II, JIT alebo KANBAN.

Služby

QI sa využíva aj v úzko špecializovaných činnostiach a odboroch. Tieto moduly rozširujú základné nástroje QI a vznikajú na základe spolupráce so zákazníkmi.

Ekonomika

S týmito modulmi usledujete aj vyhodnotíte všetky procesy a projekty súvisiace s finančnými tokmi vo firme. Zabezpečujú spracovanie pohľadávok, záväzkov, miezd aj všetkých účtovných dokladov alebo komunikáciu s finančnými inštitúciami. Tiež pomôžu so správou majetku.

QI Platforma

Prepojenie za hranice QI zabezpečujú ďalšie špecializované moduly. Vďaka nim môžete jednoducho komunikovať s úradmi cez dátovú schránku priamo zo systému, prostredníctvom formátov ISDOC aj EDI sa jednoducho spojíte s bankami, v neposlednom rade je modul napojený na SMS brány. Pristup do QI z chytrého zariadenia zabezpečuje mobilná aplikácia QI Mobile.

Komplexný informačný systém, ktorý preverilo viac ako 1 200 firiem

INFORMAČNÝ SYSTÉM QI JE KOMPLEXNÝ

Okrem bežných funkčností ERP obsahuje CRM, DMS, APS, BI, HRM, konfigurátor výroby, dochádzku, modelovanie procesov a riadenie work-flow, projektové riadenie, e-shop, mobilnú aplikáciu a ďalšie.

INFORMAČNÝ SYSTÉM QI JE ELASTICKÝ

Pokiaľ vaša firma vyrastie, nie je potrebné nakúpiť nový systém, pretože QI dokáže rásť spolu s vašou firmou.

INFORMAČNÝ SYSTÉM QI JE FLEXIBILNÝ

Vďaka svojej modularite a vstavanému vývojovému nástroju sa prispôsobí potrebám každého zákazníka a okrem toho platíte len to, čo práve využívate.

INFORMAČNÝ SYSTÉM QI JE MOBILNÝ

Modul QI mobile umožňuje pristupovať do QI z ľubovoľného mobilného zariadenia.

© 2015 data-centrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x