Informačný systém QI

Unikátny systém 30 modulov obsluhuje všetky funkcie.
Systém QI je v súčasnosti rozdelený na viac ako 390 obchodných jednotiek tematicky združených do 7 skupín. Vyberáte si len to, čo skutočne potrebujete. Systém bude rešpektovať vývoj Vašej firmy - podľa Vašich potrieb ho môžete systém za plnej prevádzky dopĺňať alebo znižovať o ďalšie funkcionality.

QI alebo každému čo mu patrí.
Informačných systémov je dnes ako húb po daždi. Riadenie firemných procesov zvládajú viac menej všetky. Nie každý Vám ale splní všetko, čo Vám na očiach uvidí. QI to vie.

Dômyselná stavebnica.
Ukážeme vám 30 modulov a v nich 390 obchodných jednotiek. Je len na Vás, ktoré si vyberiete a ako si ich poskladáte. Vnútorná logika a prepojenie všetkých dát zostanú zachované, nech je výsledná zostava akokoľvek veľká. Moduly a jednotky je možné podľa potreby kedykoľvek pridať či ubrať – to je fér, nie?

Unisize & Unisex
Ten robí to a ten zas toto a všetci si to môžu riadiť pomocou QI. QI je totiž naťahovací, takže padne rovnako dobre živnostníkom ako nadnárodným korporáciám, a rovnako dobre mäsiarovi ako mamutej oceliarni - stačí len zvoliť vhodnú zostavu modulov pre daný odbor. Odborovo špecializované aplikácie na zákazku navyše môžeme pripravovať do aleluja, stačí povedať.

Užívajte si jazdu, QI drží opraty.
Vieme, že nemôžete mať oči všade. QI našťastie všetko puntičkársky sleduje za Vás. Účtovné denníky, stav projektov, inventúry skladu, plánovanú údržbu... všetky dáta sú systematicky ukladané. Vám už len zostáva zostaviť si pohodlne report ľubovoľných informácií a hneď viete, čo sa kde deje.

Buďte mazaní. Neplaťte viac ako musíte.
Potrebujete na začiatok niečo jednoduchšieho a za rozumnú cenu? Nie je problém. Investujte len do modulov, ktoré skutočne využijete. Potrebujete znížiť počet licencií alebo pridať či odobrať určitý modul? Opäť žiadny problém, QI sa dá ako jediný informačný systém kedykoľvek nafúknuť či vypustiť.
Vieme, ako to v živote firmy chodí (tiež jednu máme) - raz je to lepšie, druhý krát trošku slabšie. Preto našim klientom bežne pripravujeme individuálne platobné podmienky tak, aby to vždy vyhovovalo ich súčasným potrebám a možnostiam.

© 2015 data-centrum.sk. Všetky práva vyhradené.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x